[صفحه اصلی ]    
منوی اصلی
صفحه اصلی::
معرفی معاونت::
اخبار و رویدادها::
آئین نامه ها ::
آلبوم تصاویر::
کاردانشجویی::
جشن دانش آموختگان ::
نشریه دانشگاه ما::
::
مدیریت ها

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

..
سایت های مرتبط با معاونت

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

..
سایت دفتر قرآنی

AWT IMAGE

..
نظرسنجی
سایت معاونت فرهنگی و اجتماعی را چگونه ارزیابی می کنید؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
   
..
آرشیو مطالب

..
ملاقات های عمومی معاونت

..
جشن دانش آموختگان
..
:: برگزاری جلسه " کمیته مرکزی استاد مشاور" ::
 | تاریخ ارسال: 1399/7/29 | 
برگزاری جلسه " کمیته مرکزی استاد مشاور"
جلسه مرکزی کمیته استاد مشاور در روز دوشنبه ۲۸ مهرماه ۱۳۹۹ و با شرکت  دکتر ارجمندی ( معاون فرهنگی و اجتماعی) حجت الاسلام ابراهیم نژاد( مسئول دفتر نهاد رهبری) دکتر واحدی ( معاون آموزشی) دکتر سیادت موسوی ( مدیر آمور آموزش) دکتر شیرزادی ( مدیر مرکز مشاوره ) دکتر قائمی ( معاون دانشجویی) دکتر محمدی ( نماینده معاون پژوهشی) دکتر خیرالدین ( مدیر  ارتباطات اجتماعی و فرهنگی) و برگزار گردید.
در ابتدا معاون محترم فرهنگی و اجتماعی دانشگاه در رابطه با ضرورت و اهمیت تاثیرگزاری اساتید مشاور در روند فرهنگی، اجتماعی و آموزشی دانشجویان جدید طرح موضوع کردند. ایشان اشاره داشتند که ما وظیفه سترگ و سنگینی در مقابل مسائل مختلف فرهنگی و آموزشی عزیزان دانشجو داریم و اساتید مشاور در دانشکده ها، بخصوص در این شرایط خاص اجتماعی و اقتصادی می توانند یاری رسان دانشجویان و مایه آرامش و امیدواری و اعتماد بنفس آنان باشند و افق های زیبای موفقیت را به آنان نشان دهند و همچنین تاکید کردند که ما باید رابطه های فی ما بین دانشجویان و اساتید مشاور را کارشناسانه بررسی و موانع را برطرف کنیم.
دغدغه مندی و مهارت اساتید مشاور، از محورهای مورد تاکید مسئول محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بود، که برگزاری دوره های آموزشی برای اساتید مشاور با محتوای مدیریت عواطف و استعداد ها و رویکرد دانشجویان به این موارد از ضرورت های جدی بشمار می رود.
سپس معاونت محترم دانشجویی میزان توفیق و ناکامی در عملکرد اجرای آیین نامه اساتید مشاور را مورد نقد و بررسی قرار دادند و در رابطه با آسیب شناسی عوامل عدم تحقق اهداف مورد انتظار نکاتی را مطرح نمودند. ایشان همچنین  برگزاری جلسات توجیهی و آموزشی برای اساتید مشاور را مورد تاکید قرار دادند.
معاون محترم آموزشی ویژگی های مورد انتظار از اساتید مشاور مانند اعتقاد به کار، صرف وقت و دلسوزی برای پیگیری موضوعات را مورد نظر داشتند. ایشان شناسایی و انتخاب درست اساتید مشاور را بسیار مهم دانستند.
مدیر محترم مرکز مشاوره دانشگاه نکاتی را از نقش آفرینی اساتید مشاور در رفع مشکلات  دانشجویان متذکر شدند و روی انتخاب مناسب ترین اساتید مشاور، حسب مقررات آیین نامه تاکید کردند.
در ادامه جلسه فهرست اساتید معرفی شده از دانشکده ها مطرح و بعد از تبادل نظر تصمیمات مقتضی گرفته شد.


دفعات مشاهده: 234 بار   |   دفعات چاپ: 13 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

CAPTCHA
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد